СЕМІНАР З ВЕТЕРИНАРНОЇ ДЕРМАТОЛОГІЇ

Оприлюднено Posted in Без рубрики

У межах створення у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Ветеринарної Школи за підтримки нашого Партнера компанії ROYAL CANIN 28 вересня 2024 року було проведено семінар на тему «Основи ветеринарної дерматології – крок перший».

Лектор Юлія Кулай, лікар ветеринарної медицини, лікар-дерматолог ветеринарної клініки «Ескулап» (м. Львів), член ESVD, член правління УВДТ поділилася своїм досвідом з Ветеринарної Дерматології собак і котів. Під час семінару слухачі мали змогу ознайомитися зі структурою та функціями шкіри з погляду практика, збором анамнезу на первинному дерматологічному прийомі, шкірними ураженнями, методами діагностики хвороб шкіри, паразитарними захворюваннями шкіри, запальною цитологією шкіри та дерматофітозом – діагностикою та лікуванням.
Реалізація такого семінару дала можливість отримати знання здобувачам вищої освіти, що допоможе їм вибрати правильний вектор у своїй професії, а лікарям-практикам вдосконалити професійні компетентності та практичні навички.

Місце проведення семінару – Ветеринарна клініка ВетЦентр Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.

Дякуємо лектору і співорганізатору семінару.

Допис підготував Ігор МАКСИМОВИЧ, професор