Семінар та майстер-клас із «УЗ-діагностики абдомінальної патології дрібних домашніх тварин»

Оприлюднено Posted in Семінари та майстер-класи

Навчально-виробничий центр клінічної ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького за підтримки Мережі Ветеринарних Клінік СОНОВЕТ а також спонсорської підтримки Компанії БАРБУС провів семінар та майстер-клас із «УЗ-діагностики абдомінальної патології дрібних домашніх тварин». Незважаючи ні на що, захід відбувся завдяки гарній підготовці в організації. Окрема подяка цікавій, допитливій, відкритій аудиторії, з якою приємно було працювати: ви неймовірні, успіху кожному з Вас у починаннях, та запрошуємо до подальшої співпраці!

Також щира дяка нашим волонтерам, які забезпечили майстер-клас тваринами, з якими приємно було працювати.
Окрема подяка неймовірному лектору – доценту кафедри хірургії ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького Пріцак Віті. ДЯКУЄМО!!!
Половина виручених коштів передана на потреби ЗСУ, решта – на розвиток Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини!

Працюємо задля перемоги!!!