Навчальна практика студентів

Оприлюднено Posted in Навчальна практика

У вівторок 09 травня 2023 року в операційній залі Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького в рамках проведення навчальної практики із дисципліни “Оперативна хірургія з основами топографічної анатомії та анестезіологія” для студентів 11-14 підгруп 3 курсу факультету ветеринарної медицини викладачами кафедри хірургії, надаючи фахову допомогу пацієнту, була продемонстрована абдомінальна операція – герніотомія за черевної грижі у кота.

В ході заняття студенти мали можливість ознайомитися із особливостями роботи хірургічного відділення, закріпити отримані теоретичні заняття пов’язані із передопераційною підготовкою пацієнта, виконанням анестезіологічного супроводу та основних етапів хірургічного лікування за даної патології. Захвату не було меж. Саме тому інтеграція молоді у систему клінічної роботи зокрема в Навчально-виробничому центрі клінічної ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького під керівництвом досвідчених педагогів-клініцистів сприятиме всесторонньому формування майбутніх фахівців.